Showbiz

Këngëtari i njohur heq dorë nga Instagrami: Në jetë rëndësi ka shëndeti dhe familja(FOTO)

Shkak për këtë fakt sipas këngëtarit është bërë koha e munguar ndaj familjes, prandaj vendimi për t’u larguar nga Instagrami do t’i lërë më shumë kohë atij të kalojë me familjen.
Featured image of article: Këngëtari i njohur heq dorë nga Instagrami: Në jetë rëndësi ka shëndeti dhe familja(FOTO) SKERDI

TIRANË- Rrjetet sociale përdoren shumë nga të rinjtë nga ku publikojnë momente të ndryshme nga  jeta e tyre. Por  ndryshe nga shumë prej personazheve të njohur që largohen nga bota e internetit duke mbyllur Instagramin pa  e bërë të ditur këtë, reperi i njohur shqiptar, Skerdi ka thënë do heqë dorë.

Përmes një shkrimi  të publikuar në  rrjetet sociale, këngëtari ka njoftuar se të largohet nga Instagrami dhe do të heqë dorë prej tij.

Shkak për këtë fakt sipas këngëtarit është bërë koha e munguar ndaj familjes, prandaj vendimi për t’u larguar nga Instagrami do t’i lërë më shumë kohë atij të kalojë me familjen.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 “Me rëndësi në këtë jetë është shëndeti dhe familja. Nuk do jem më pjesë e rrjeteve sociale për disa kohë, respekte të gjithëve deri këtu ku ishim bashkë”, ka shkruar Skerdi.

A.C/Dosja.al

Shto Koment