Showbiz

Këngëtari i njohur del nudo, hap sfidën e re në rrjet (FOTO)

Sfidën që çmendi rrjetin e hapi Lindsay Lohan ku postoj në rrjete sociale një foto tërësisht nudo.
Featured image of article: Këngëtari i njohur del nudo, hap sfidën e re në rrjet (FOTO) Këngëtari Liam Payne

Duket se vipat po lënë pas sfidën “Bottle Challenge”, e cila u bë shumë virale në rrjete sociale dhe po fiksohen pas sfidës së pozimit nudo.

Sfidën që çmendi rrjetin e hapi Lindsay Lohan ku postoj në rrjete sociale një foto tërsisht nudo.

Lindsay Lohan

Tani radhën e ka këngëtari i njohur Liam Payne, që ka çmendur të gjithë ndjeksit me foton e ulur në karrige teksa pozonte nudo.

Menjëherë pas publikimit foto po bën xhiron e rrjetit.  Për ta bërë më artistike foton këngëtari ka vendosur t’i përshtasë një filter bardh e zi.

Foto nudo e këngëtarit Liam Payne.

Foton, këngëtari Liam e ka bërë për një projekt të ri që pritet të dalë së shpejti.

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment