Showbiz

Këngëtari dhe gazetarja shqiptare infektohen me COVID-19!

Këngëtari Skerdi Ago dhe gazetarja kosovare Vesa Rama janë çifti i njohur që janë infektuar me virus.
Featured image of article: Këngëtari dhe gazetarja shqiptare infektohen me COVID-19! Skerdi Aga, Vesa Rama

KOSOVË– Nuk janë të paktë personazhet e njohur të shoëbizit shqiptar që kanë rezultuar pozitiv me COVID-19. Këngëtari Skerdi Ago dhe gazetarja kosovare Vesa Rama janë çifti i njohur që janë infektuar me virus.

Cifti i cili pak muaj më parë u bënë prindër të një djali ndodhen në karantinë, aty ku duket se i kanë mbetur dhe pak ditë për tu shëruar. Kështu shkruan Skerdi në instastory:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E di që ju kam premtuar disa projekte të reja, por unë dhe gruaja ime Vesa Ago jemi duke u shëruar nga Covid-19. Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë derisa të mbaroj vetëizolimin dhe atëherë do të ketë shumë këngë të cilat i kam gati për ju. Ju dua shumë dhe faleminderit për përkrahjen e vazhdueshme. Mbroni veten dhe familjarët tuaj. Kjo situatë do të kalojë shumë shpejt.” shkruan Skerdi.

Postimi i Skerdi Ago ne Instastory

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment