Aktualitet

“Kemi defekt në zonë”/ Astiri dhe Yzberishti prej orësh në terr pa energji elektrike, asnjë reagim nga OSHEE për klientët

Deri më tani banorët e zonës bëjnë me dije se kanë kontaktaktuar me "Shërbimin e Klientit", të cilët u kanë bërë me dije se në zonë ka një defekt
Featured image of article: “Kemi defekt në zonë”/ Astiri dhe Yzberishti prej orësh në terr pa energji elektrike, asnjë reagim nga OSHEE për klientët Foto ilustruese

TIRANË– Sot banorët e periferisë së kryeqytetit janë kthyer në Mesjetë. Zona e Astirit dhe Yzberishtit nuk ka furnizim me energji elektrike prej disa orësh. Ndërkohë që nuk ka asnjë njoftim zyrtar nga OSHEE për shkëputjen e energjisë.

Deri më tani banorët e zonës bëjnë me dije se kanë kontaktaktuar me “Shërbimin e Klientit”, të cilët u kanë bërë me dije se në zonë ka një defekt, megjithatë edhe pas disa orëve në terr asnjë nuk është rregulluar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment