Showbiz

Këmbë mbi këmbë mbi tavolinë e veshur me ‘Gucci’, Arbana Osmani një parisienne e vërtetë, nuk përshëndet më as shqip(FOTO)

Së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shfaqet e ulur mbi një tavolinë, dhe nga qëndrimi këmbë mbi këmbë mbi tavolinë ka nxjerrë në pah kofshët mem fundin e shkurtër.
Featured image of article: Këmbë mbi këmbë mbi tavolinë e veshur me ‘Gucci’, Arbana Osmani një parisienne e vërtetë, nuk përshëndet më as shqip(FOTO) Arbana Osmani

PARIS- Moderatorja e njohur Arbaana Osmani perj ditësh po pushon në Paris sëbashku me partnerin e sa, Eduard Grishaj. Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale dhe kështu ka bërë edhe gjatë kësaj kohe duke na treguar momentet më të bukura që po kalon në Francë.

Së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shfaqet e ulur mbi një tavolinë, dhe nga qëndrimi këmbë mbi këmbë mbi tavolinë ka nxjerrë në pah kofshët mem fundin e shkurtër.

E gjithashtu vihet re që dhe këpucët i ka Gucci, një prej markave që qmoderatorja ka treguar se është ndër më të preferuarat e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Si gjithmonë buzëqeshja karakteristike, nuk mungon edhe këtë herë në foton e Arbanës.

A.C/Dosja.al

Një Koment në “Këmbë mbi këmbë mbi tavolinë e veshur me ‘Gucci’, Arbana Osmani një parisienne e vërtetë, nuk përshëndet më as shqip(FOTO)

  1. Tani po e "kuptoj" qe pse Burrelsit/set quhen Parisien.Te jesh Parisien/e te ben te jesh me edukate,sjellje e kulture Parisiene e jo n.q.s je e/i veshur me Gucci.

Shto Koment