Aktualitet

Këmba gjithë gjak dhe i shtrirë përtokë! Dalin FOTOT e italianit të plagosur nga shpërthimi i makinës së Preng Gjinit

Siç duket edhe nga fotoja e mëposhtme, italiani ka qënë duke lëvizur në trotuarin e urës në momentin kur ka shpërthyer makina. 
Featured image of article: Këmba gjithë gjak dhe i shtrirë përtokë! Dalin FOTOT e italianit të plagosur nga shpërthimi i makinës së Preng Gjinit Fotoja e italianit

TIRANË– Publikohet pamja e italianit të plagosur mbrëmjen e sotme nga shpërthimi i ndodhur në makinën e Preng Gjinit. Siç duket edhe nga fotoja e mëposhtme, italiani ka qënë duke lëvizur në trotuarin e urës në momentin kur ka shpërthyer makina. 

Fotoja e italianit

Preng Gjini mbeti i plagosur rëndë mbrëmjen e sotme. Ai ra pre e një atentati me tritol, teksa udhëtonte me automjetin e llojit Mercedez Benz, të tipit “A Class”. Bashkë me të kanë mbetur edhe dy persona të tjerë të plagosur, të cilët ndodheshin rastësisht pranë mjetit kur ndodhi ngjarja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment