Showbiz

Kejvina shfaqet më seksi se kurrë në ekran, Albano Bogdo ‘tenton’ t’i prekë gjoksin

Kejvina Kthella ka marrë gjatë gjithë kohës komplimente për hiret e saj nga aktori i humorit, Albano Bogdo i cili në formë loje i preku dhe zonën e ndaluar!
Featured image of article: Kejvina shfaqet më seksi se kurrë në ekran, Albano Bogdo ‘tenton’ t’i prekë gjoksin Aktori i humorit, Albano Bogdo dhe ish-velina Kejvina Kthella.

TIRANË– Kejvina ka zgjedhur të shfaqet në emisionin e humorit “Dublex” e zjarrtë. Me një fustan mbas trupit, të zi, që i nxirrte në pah gjithë gjoksin e saj, ish-velina ka tërhequr gjatë gjithë kohës vëmendjen e aktorit të njohur, Albano Bogdo.

Edhe pse po luanin një skenë humori baëshkë, në të cilën Kejvina u përshtat shumë mirë, aktori dukej qartë i mahnitur nga format bombastike të ish-velinës.

Gjatë episodit ku të dy po aktronit, aktori i ka kërkuar Kejvinës të ngrihen në këmbë dhe të bëjnë një lojë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Të të bëj një lojë të bukur, e kam mësuar kur kam qenë në kopësht”,– i tha Albano, Kejvinës.

Ndërsa janë ngritur në këmbë të dy, ai i kërkoi t’i ngrinte duart lart dhe i vuri duart në gjoks. Kejvina e kaloi me të qeshura, ndërsa u mat t’i gjuante në shkelm aktorit.
(R.L/Dosja.al)

Shto Koment