Showbiz

Kejvina Kthella me fans të ri, futbollisti i njohur ‘çmendet’ pas modeles shqiptare

FOTO
Kejvina ka një ‘fans’ të zjarrtë që nuk lë foto pa i komentuar, bëhet fjalë për për 40-vjeçarin Mohammadou Idrissou, i cili ka luajtur me ekipe të njohur te kampionati gjerman.
Featured image of article: Kejvina Kthella me fans të ri, futbollisti i njohur ‘çmendet’ pas modeles shqiptare Kejvina Kthella

TIRANE– Kejvina Kthella është një nga modelet shqiptare që tërheq vëmendjen jo vetëm të shqiptarëve por dhe të shtetasve të huaj, kjo për shkak të pamjes dhe fizikut të saj.

Së fundmi modelja ka postuar disa foto shumë provokuese që nuk kanë shpëtuar pa marrë komente pozitive por dhe të kundërta.

Ndër shumë komente që ajo ka marrë, është vënë re që Kejvina ka një ‘fans’ të zjarrtë që nuk lë foto pa i komentuar.

Bëhet fjalë për për 40-vjeçarin Mohammadou Idrissou, i cili ka luajtur me ekipe të njohur te kampionati gjerman si Hannover, Freiburg, Frankfurt, Borussia.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pothuajse në çdo postim futbollisti i ka dërguar modeles emoji me zermra, duke na lënë të kujtojmë se është i fiksuar pas saj, por Kejvina nuk i kthen asnjë përgjigje.

Mbase komunikimi mes tyre mund të ketë vazhduar në mesazhet private.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment