Showbiz

Kejsit nuk i ndahet shpirti nga Stresi, na habiti të gjithëve me vendimin e papritur (FOTOT)

Ndërsa Kejsi nga  ana tjetër, po vepron në të njëjtën mënyrë duke bërë veprime dhe lëvizje që i dedikohen Stresit.
Featured image of article: Kejsit nuk i ndahet shpirti nga Stresi, na habiti të gjithëve me vendimin e papritur (FOTOT) Stresi dhe Kejsi

TIRANË– Të  ndarë tashmë prej kohësh Kejsi dhe  Stresi  vazhdojnë t’i dërgojnë  mesazhe të koduara njëri-tjetrit  edhe në heshtje përmes postimeve që bëjnë në rrjetet sociale.

Kanë qenë  shumë detaje që  lënë të dyshohet se çifti  me shumë  gjasa mund të rikthehen, kjo pasi edhe vet Stresi ngriti shumë dyshime duke thënë se akoma është  i martuar ligjërisht me Kejsin.

Ndërsa Kejsi nga  ana tjetër, po vepron në të njëjtën mënyrë duke bërë veprime dhe lëvizje që i dedikohen Stresit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në Instastory  ku shfaqet e kuruar deri  në  detaje, dhe ajo që bie në sy është varësja që ish-partnerja e Stresit mban në qafë.  Një varëse me gërmën  “A”, që me shumë  gjasa i referohet emrit të  vërtetë të reperit, Arkimed.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment