Showbiz

Kejsi tha se nuk kthehet më në Shqipëri, Stresi ‘çudit’ me dëshirën e tij: Vetëm një fëmijë do të doja në jetën time

FOTO
Teksa ka publikuar foton e disa fëmijëve, Stresi ka shkruar se ai ka shumë dëshirë të  bëhet baba.
Featured image of article: Kejsi tha se nuk kthehet më në Shqipëri, Stresi ‘çudit’ me dëshirën e tij: Vetëm një fëmijë do të doja në jetën time Kejsi dhe Stresi

TIRANË– Reperi i njohur  shqiptar, Stresi është ndër personazhet e showbizzit shqiptar që tërheq gjithmonë vëmendjen jo vetëm  në qëndrim që ai ka për  çështje të caktuara, por edhe sa i përket jetës  private.

Në një kohë që në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se Stresi është ndarë nga Stresi, reperi ka habitur i fundit me një postim të fundit që ka bërë në InstaStory. Teksa ka publikuar foton e disa fëmijëve, Stresi ka shkruar se ai ka shumë dëshirë të  bëhet baba.

Marshallah, vetëm një fëmijë do të doja në jetën time, me vullnetin e Zotit.”- ka shkruar Stresi mbi foton me bebe.

Postimi i Stresit ne Instagram

Ende nuk dihet nëse Stresi ka dëshirë që edhe nëna e fëmijës të jetë Kejsi, ish-partnerja e tij, por në një nga postimet që kjo e fundit ka publikur në Instagram la të kuptohet se nuk ka asgjë në rregull me Stresin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë se ajo tha që nuk ka më një arsye për t’u kthyer në Shqipëri, dhe gjithashtu përmendi edhe tradhtinë.

Nuk kam çfarë bëj në Shqipëri. Nëse tradhton dikë që është i gatshëm të bëjë gjithçka për ju, ju në të vërtetë keni tradhtuar veten nga besnikëria e vërtetë.”- tha ajo.

A.C/Dosja.al

Shto Koment