Showbiz

“S’dua të humbas nusen ideale”, e ëma e Stresit bën çmos për të bashkuar çiftin, kthen djalin e saj problematik në krahët e Kejsit

Dashuria e familjes së Stresit për Kejsin është parë edhe pas ndarjes së çiftit. Nusja që jeton në Kanada, shkëbente komente dhe mesazhe në rrjete sociale me Shpresa Lushajn, ku nuk mungojnë fjalët e zemrës. Mesa duket kjo marrëdhënie e ngrohtë, ka arritur që të ribashkojë çiftin.
Featured image of article: “S’dua të humbas nusen ideale”, e ëma e Stresit bën çmos për të bashkuar çiftin, kthen djalin e saj problematik në krahët e Kejsit Stresi, Kejsi dhe Shpresa
Përditësuar:

TIRANË– Nëna e reperit Arkimed Lushaj, Shpresa Lushaj ka bërë çmos që djali i saj të kthehej sërish në krahët e bashkëhsortes së tij, Kejsit, pas disa muajve pauzë. Burime pranë çiftit bëjnë me dije për Panoramaplus, se mamaja e reperit e ka parë gjithmonë Kejsin si nuse ideale dhe nuk e ka humbur asnjëherë durimin për të negociuar me dy të rinjtë.

Dashuria e familjes së Stresit për Kejsin është parë edhe pas ndarjes së çiftit. Nusja që jeton në Kanada, shkëbente komente dhe mesazhe në rrjete sociale me Shpresa Lushajn, ku nuk mungojnë fjalët e zemrës. Mesa duket kjo marrëdhënie e ngrohtë, ka arritur që të ribashkojë çiftin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dyshja u ndanë pasi reperi doli nga burgu dhe arsyeja u mësua të ishte tradhëtia nga ana e këngëtarit. Pavarësisht distancës, Kejsi dhe Stresi kanë komunikuar përmes mesazheve të koduara në rrjetet sociale.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment