Showbiz

ME VIDEO/ Këmbët dhe gjoksin jashtë, Kejsi e mbytur në mall për ditën e dashurisë, poston krevatin plot me petale trëndafilash për Shën Valentin dhe ‘rikthen’ kohën me Stresin

Ndërsa në video shihet dhoma e rregulluar me tollumbace dhe petale trëndafilsh, fiks për rasti ne 14 shkurtit. Këto postim, janë rikthyer nga Kejsi, me rastin e Shën Valentinit, porn ë të vërtetë janë realizuar 14 shkurtin e vitit 2018. Mesa duket malli për Stresin e ka nxitur t’i postojë.
Featured image of article: ME VIDEO/ Këmbët dhe gjoksin jashtë, Kejsi e mbytur në mall për ditën e dashurisë, poston krevatin plot me petale trëndafilash për Shën Valentin dhe ‘rikthen’ kohën me Stresin Kejsi Lushaj dhe Stresi
Përditësuar:

TIRANË– Ish-partnerja e këngëtarit Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka publikuar në rrjetet sociale dy foto dhe një video ku shihet e veshur me një fustan me ngjyrë të kuqe që i ekzpozon këmbët dhe gjoksin.  

Ndërsa në video shihet dhoma e rregulluar me tollumbace dhe petale trëndafilsh, fiks për rasti ne 14 shkurtit. Këto postim, janë rikthyer nga Kejsi, me rastin e Shën Valentinit, porn ë të vërtetë janë realizuar 14 shkurtin e vitit 2018. Mesa duket malli për Stresin e ka nxitur t’i postojë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pak ditë më parë Kejsi festoi ditëlindjen e saj, dhe Stresi nuk u tregua i rezervuar por e uroi publikisht për ditëlindje, duke i vënë një kurorë mbi kokë. Dyshja kanë pranuar se mbajnë një komunikim mes tyre. Reperi publikoi një këngë “Zemrën maje”, që i dedikohej ish-partneres së tij, dhe ka shprehur gjithmonë nëpër intervista, shpresën për rikthim. Ata u ndanë pai këngëtari doli nga burgu dhe Kjesi u largua drejt Kanadasë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment