Showbiz

‘Kemi 1 javë” Keisi Medini nuk përballon më karantinën: Kemi ikur nga mendorja (FOTO)

Përmes një postimi këngëtarja shihet teksa kërcen twerk e afër saj ndodhet edhe një djalë, por krahas psotimit ajo ka shkruar:  Kemi 1 javë, kemi ikur nga mendorja.
Featured image of article: ‘Kemi 1 javë” Keisi Medini nuk përballon më karantinën: Kemi ikur nga mendorja (FOTO) Keisi Medini.

TIRANË– Keisi Medini, vajza e këngëtarit të njohur shqiptar, Sabianit, është një prej personazheve publike që tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve përmes postimeve në rrjetet sociale.

Ndërkohë që edhe vendi jonë është në izolim prej  më shumë se dy muajsh, çdo  kush ka qenë i izoluar në shtëpi pa patur mundësinë të punojnë si normalisht.

Në një nga postimet e fundit këngëtarja shihet teksa kërcen twerk e afër saj ndodhet edhe një djalë, por krahas psotimit ajo ka shkruar:  Kemi 1 javë, kemi ikur nga mendorja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Keisi Medinit ne Instastory

Megjithatë këngëtarja e ka lënë të nënkuptuar se pa çfarë ka një javë, dhe pse po ik nga mendorja.

Ajo njihet për  veprimet e saj provokuese dhe gjithmonë di të tërheq vëmendjen në rrjetet sociale.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment