Virale

Keci i lëpin veshin, Saimir Tahiri feston ditëlindjen në fusha dhe publikon pamjet me ‘mikun e vogël’

VIDEO
Si një akrep i muajit tetor, Tahiri, ka shfaqur gjithmonë dashurinë e tij për kafshët, të cilat nuk mund të mungonin as në rastin e festës së ditëlindjes.
Featured image of article: Keci i lëpin veshin, Saimir Tahiri feston ditëlindjen në fusha dhe publikon pamjet me ‘mikun e vogël’ Saimir Tahiri

TIRANË– Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka festuar sot 41-vjetorin e linjdes së tij. Si një akrep i muajit tetor, Tahiri, ka shfaqur gjithmonë dashurinë e tij për kafshët, të cilat nuk mund të mungonin as në rastin e festës së ditëlindjes.

Përmes një videoje që ka publikuar në profilin e tij në Instagram, ish-ministri ka falenderuar të gjithë ndjekësit për urimet e shumta që i kanë bërë permës një pamjeje të veçantë.

Siç shihet dhe në videoj, një kec i vogël i lëpin veshin. “Ky + 2 unë +++. Fakleminderit të gjithëve për urimin,”- shkruan ish-ministri krah videos, teksa qesh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment