Virale

‘Kecat e Dajës’, Dashamir Shehi feston 62-vjetorin, urimi i faqes së ‘Brryli-t’: Mbreti i Tironës

Faqja ka si personazh kryesor politikanin e njohur, të cilit i referohet me pseudonimin "Daja".
Featured image of article: ‘Kecat e Dajës’, Dashamir Shehi feston 62-vjetorin, urimi i faqes së ‘Brryli-t’: Mbreti i Tironës Dashamir Shehi

TIRANË– Ditën e sotme kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi feston ditëlindjen e tij të 62-të dhe sigurisht nuk kishte si të mungonte urimi nga faqja e njohur “Brryli Broaway.”

Faqja ka si personazh kryesor politikanin e njohur, të cilit i referohet me pseudonimin “Daja”.

“Sot ka ditëlindjen mreti Tironës. Le t’i urojmë dajës të bohet sa ti dojë zemra. Çunat e Brrylit të urojnë nga zemra gëzuar ditëlindjen. Je rob përsmari…”

Postimi i plotë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pak kohë më parë në një intervistë për Dosja.al për memet që publikon faqja “Brryli Broadway”, ai ka deklaruar se imazhi i tij e ka rritur faqen edhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment