Showbiz

‘Me ty kam pas shumë kujtime’/ Kejsi e mërzitur për Stresin, kujton kohët e vjetra me këngën romantike (VD)

Kejsi ka publikuar një video të shkurtër në Instastory ku shafaqet me këngën në sfond: Kujtime të Capital T.
Featured image of article: ‘Me ty kam pas shumë kujtime’/ Kejsi e mërzitur për Stresin, kujton kohët e vjetra me këngën romantike (VD) Kejsi dhe Stresi

TIRANË- Kejsi, ish-e dashura e Stresit është një prej personazheve më të përfolue të showizzit shqiptar.

Edhe pas ndarjes nga Stresi, Kejsi vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston foto dhe video nga jeta e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një video të shkurtër në Instastory ku shafaqet me këngën në sfond: Kujtime të Capital T. Dhe mesa duket Kejsi përmes kësaj video ku dëgjohet refreni i këngës: Me ty kam pas shumë kujtime, ka dashur të thumbojë apo të vë në dukje se akoma mendon për  Stresin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

A.C/Dosja.al

Shto Koment