Showbiz

“Ke të dashur jashtë”/ Antoneta flet hapur për thashethemet e ngritura: Do ta bindja të vinte të ulej në karrige, madje për hir të famës…

VIDEO
Fillimisht ishte Eno, një nga konkurentët, ai që vuri Antonetën me “shpatulla pas murit” duke ngritur dyshimet se ajo ka një të dashur jashtë emisionit. Ditën e sotme, e pyetur nga Nevina për këtë temë, Antoneta u shpreh se ajo nuk ka pasur të dashur gjatë kohës që ka qenë në emision.
Featured image of article: “Ke të dashur jashtë”/ Antoneta flet hapur për thashethemet e ngritura: Do ta bindja të vinte të ulej në karrige, madje për hir të famës… Antoneta Koçi

TIRANË– Antoneta Koçi, konkurentja e emisionit “Përputhen”, është përballur sot me pyetjet e publikut pasi ka kërkuar që të largohet vetëm nga emisioni dhe jo me partner në krah. E pranishme në studio, Antoneta sqatoi edhe fjalët që kanë qarkulluar për të, ku ndër të tjera, ka pasur edhe një të dashur jashtë emisionit.

Fillimisht ishte Eno, një nga konkurentët, ai që vuri Antonetën me “shpatulla pas murit” duke ngritur dyshimet se ajo ka një të dashur jashtë emisionit. Ditën e sotme, e pyetur nga Nevina për këtë temë, Antoneta u shpreh se ajo nuk ka pasur të dashur gjatë kohës që ka qenë në emision.

Po të kisha njohur dikë jashtë, më beso se duke pasur aftësitë e mia bindëse, do ta kisha sjellë këtu të ulej në karrige dhe të konkuronte me të tjerët edhe duke dalë me mua,”- tha Antoneta.

E pyetur edhe për xhelozitë që mund të kishte personi që supozohet se ka në krah, vajza tha se mund ta kishte bindur djalin në fjalë, që të dilte ndoshta edhe çift nga emisioni.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pjesa pas minutës 53:00

“Madje do të mund të kisha dalë edhe çift nga emisioni, vetëm për të pasur besimin e njerëzve dhe për hir të famës,”- tha ajo.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment