Showbiz

“Ke qenë vajza më e mirë”, Alberija i bën urimin më të ëmbël Anxhelinës për ditëlindje (FOTO)

Hadërgjonaj ka zgjedhur këtë herë ta urojë në anglisht dhe jo në  gjuhën shqipe.
Featured image of article: “Ke qenë vajza më e mirë”, Alberija i bën urimin më të ëmbël Anxhelinës për ditëlindje (FOTO) Alberia me vajzat

TIRANË- Anxhelina Hadërgjonaj ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen dhe kanë  qenë të shumta urimet që ajo ka marrë nga të afërmit përmes  rrjeteve sociale.

Mes shumë urimesh është parë edhe dedikimi që i ka bërë nëna e saj, këngëtarja e njohur  Alberie Hadërgjonaj së saj në këtë ditë kaq të veçantë.

Hadërgjonaj ka zgjedhur këtë herë ta urojë në anglisht dhe jo në  gjuhën shqipe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 “Gëzuar ditëlindjen, engjëlli i im, Anxhelina. Sot është dita kur Zoti me bekoj me krijesën më të bukur në botë. Anxhelina faleminderit që ke qenë vajza më e mirë, të cilën unë e kam kërkuar. Në ditëlindjen tende ta jep bekimin tim që gjithçka që dëshiron ti në jetë të realizohen bashkë me projektet që ti punon shumë.Të dua ty deri në hënë.”- ka shkruar Alberija.

A.C/Dosja.al

Shto Koment