Showbiz

Kë do zgjidhte për një natë, Robert Berishën apo Lorik Canën? Agnesa Vuthaj na lë pa fjalën me përgjigjen që jep

Përgjigja e saj ka qenë e prerë teksa ka thënë që s'do zgjidhte asnjërin. Pse?
Featured image of article: Kë do zgjidhte për një natë, Robert Berishën apo Lorik Canën? Agnesa Vuthaj na lë pa fjalën me përgjigjen që jep Agnesa Vuthaj, Robert Berisha, Lorik Cana

E ftuar në emisionin “Mirage”, ish-missi që përfaqësoi Shqipërinë në Mis Bota 2004, Agnesa Vuthaj është pyetur se kë do të zgjidhte mes Lorik Canajt dhe Robert Berishës për të kaluar një natë. Përgjigja e saj ka qenë e prerë teksa ka thënë që s’do zgjidhte asnjërin. Pse? Sepse ajo merret vetëm me djem single.


Kur vjen puna tek lidhjet dhe djemtë Agnesa Vuthaj është gjithmonë e prerë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment