Showbiz

‘Ke dhe lekë gjithë ky çun’, Roza Lati flet për mashkullin e ëndrrave: Simpatik, zemra e vogël me sy bojëqielli

Roza Lati ka shpërndarë një pjesë nga kënga e saj e preferuar, e cila i drejtohet një djali simpatik dhe me të ardhura të mira.
Featured image of article: ‘Ke dhe lekë gjithë ky çun’, Roza Lati flet për mashkullin e ëndrrave: Simpatik, zemra e vogël me sy bojëqielli Roza Lati

TIRANË– Moderatorja Roza Lati ka folur për “djalin e ëndrrave” në një postim në rrjetin e saj sociale.

Ajo ka shpërndarë një pjesë nga kënga e saj e preferuar, e cila i drejtohet një djali simpatik dhe me të ardhura të mira.

“I bukur simpatik, me sy bojëqielli po kalon. Hajde zemra e vogël më trego pak ku po shkon. Ke dhe lekë gjithë ky çun, po kush t’ka lon ty në kom. Në telefon është mami se ka shkuar edhe pak vonë,“-shkruan Roza.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Roza Lati

Të jetë vallë me të njëjtat karakteristika edhe i dashuri i moderatores?

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment