Showbiz

“Ke dalë huq o b*le”, Salsano Rrapi i kthehet keq ndjekësit: S’e dimë kush është b*lja në këtë rast (FOTO)

Salsano Rrapi ka realizuar disa foto teksa ndodhej me pushime, por një koment i ndjekësit e ka bërë t’i përgjigjet me të njëjtën monedhë.
Featured image of article: “Ke dalë huq o b*le”, Salsano Rrapi i kthehet keq ndjekësit: S’e dimë kush është b*lja në këtë rast (FOTO) Moderatori dhe aktori i humorit, Salsano Rrapi.

Aktori i humorit, Salsano Rrapi duket se po shijon disa ditë pushimi, ku ndër të tjera ka postuar edhe disa foto që kanë brenda doza ironie.

Por, duket se disa ndjekës nuk e kuptojnë këtë gjë dhe kanë filluar të shkruajnë edhe me tone ofenduese.

“Ke dal huq mor b*le”,- i shkruan një ndjekës aktorit të humorit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Aq është dashur që Salsano të mos ja përtojë një përgjigje: “Nuk e dimë kush është b*lja në këtë rast”.

Aktori i humorit prej vitesh prezanton emisionin e njohur “Portokalli”, bashkë me Xhemi Shehun.

Postimi i Salsano Rrapit dhe komentet.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment