Aktualitet

Kasaphanë brenda apartamentit, kush ishin dy burrat që ishin me policin në shtëpinë e parukieres nga Kavaja (EMRAT+FOTO)

E ndarë nga burri i parë, ndërsa të dytin e kishte në burg në Gjermani, Qatja kishte patur një lidhje dashurie me viktimën Dritan Haxholli.
Featured image of article: Kasaphanë brenda apartamentit, kush ishin dy burrat që ishin me policin në shtëpinë e parukieres nga Kavaja (EMRAT+FOTO) Marsida Qatja dhe Xhuljo Biturku

KAVAJE– Një kasaphanë mund të quhet ajo që ka ndodhur në mesnate në shtëpinë e nënës së tri fëmijëve, Marsida Qatja.  Parukierja nga Kavaja, e cila deri tani akuzohet nga policia për mashtrim, ishte e martuar dy herë dhe kishte tri fëmijë nga të dyja martesat.

E ndarë nga burri i parë, ndërsa të dytin e kishte në burg në Gjermani, Qatja kishte patur një lidhje dashurie me viktimën Dritan Haxholli.  Pas ndarjes, ajo është lidhur me policin që kreu vrasjen, Bledar Toçi, ndërkohë që interesante është edhe prania e dy burrave të tjerë në banesën e saj.

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se ata janë Xhuljo Biturku, djali që shihni në këtë foto dhe Ermir Çela.  Xhuljo është fqinj i Marsidës ndërsa Ermiri shok i saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Xhuljo Biturku

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kavajë. Një konflikt i armatosur që përfundoi me një viktimë dhe me një të plagosur. Viktima bezdiste ish të dashurën Marsida Qatja. Kjo e fundit thirri për ndihmë të dashurin e ri Bledar Toçi. Pasi pa njerëz në shtëpi viktima hapi zjarr duke plagosur policin, ky i fundit e vrau me armën e shërbimit. Në apartamentin duplex jetonin edhe fëmijët e parukieres 30-vjeçare.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment