Sport

Karantina ka pasoja, lojtari i PSG-së pëson aksident dhe shkatërron plotësisht makinën

Ish-portieri i Chelsea ka përplasur me shpejtësi të lartë makinën e tij Lamborghini në Poloni, ku ndodhet pranë familjes në kushtet e pandemisë së koronavirusit
Featured image of article: Karantina ka pasoja, lojtari i PSG-së pëson aksident dhe shkatërron plotësisht makinën Lojtarët e PSG

Telashet te PSG-ja nuk kanë kurrë fund. Mbase kjo ndodh sepse në Paris të gjithë ndihen yje dhe bëjnë sjellje prej ekstravaganti, duke e tepruar jo pak herë.

Portieri Marcin Bulka së fundmi raportohet se është aksidentuar me makinën e tij luksoze. Ish-portieri i Chelsea ka përplasur me shpejtësi të lartë makinën e tij Lamborghini në Poloni, ku ndodhet pranë familjes në kushtet e pandemisë së koronavirusit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Deri tani ai nuk ka asnjë problem shëndetësor, por makina e tij është shkatërruar plotësisht. Gardiani i parisienëve ka qenë me shpejtësi të lartë. kur ka humbur kontrollin e makinës së tij. Ai është pjesë e kombëtareve U21 polake.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment