Politike

“Kapjet” e kryeministrit me Bashën! Fatbardh Kadilli: Na tall Rama pastaj, po ai e bën veten…

Fatbardh Kadilli u shpreh se Rama "tallet" me Bashën pasi ky i fundit është shkëputur nga realiteti dhe shoqëria. 
Featured image of article: “Kapjet” e kryeministrit me Bashën! Fatbardh Kadilli: Na tall Rama pastaj, po ai e bën veten… Fatbardh Kadilli

TIRANË– Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli ka komentuar retorikën politike të kryeministrit Edi Rama ndaj kryedemokratit Lulzim Basha.

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, ai u shpreh se Rama “tallet” me Bashën pasi ky i fundit është shkëputur nga realiteti dhe shoqëria.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Na tall Rama pastaj, po ai e bën veten për t’u tallur. Nuk e bën dot Rama me këdo. Nëse je i shkëputur prej shoqërisë atëherë tallet Rama me ty,”-tha ai në fjalën e tij.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment