Virale

Kapi në gafë televizionin, pedagogu Ndriçim Mehmeti del me mbathje në Facebook (FOTOT)

Mehmeti duket me telefon në dorë, pasi reflekton tek ekrani i televizorit dhe ai është vetëm me mbathje.
Featured image of article: Kapi në gafë televizionin, pedagogu Ndriçim Mehmeti del me mbathje në Facebook (FOTOT) Ndriçim Mehmeti

TIRANË- Pedagogu dhe eksperti i arsimit, Ndriçim Mehmeti, publikoi sot në Facebook disa foto ku kishte kapur në gabim, RTV Orën.

Në fotot e publikuara prej tij, shfaqej televizioni Ora, ku po fliste Dakani i Ekonomikut, Dhori Kule, por në titra shkruhet se Kule ishte Rektor i UT.

Kjo gjë i ka tërhequr vëmendjen Mehmetit, i cili shkrepi disa foto, por nuk kishte parë një detaj para se t’i publikonte.

Postimi i Ndriçim Mehmetit

Mehmeti duket me telefon në dorë, pasi reflekton tek ekrani i televizorit dhe ai është vetëm me mbathje.

Duket se vapa e madhe e gushtit ka prekur dhe Mehmetin, i cili preferon që në shtëpinë e tij të rri i shkujdesur dhe të mos e ndjej shumë të nxehtin.

(Dosja.al)

Shto Koment