Aktualitet

Kapet në Kakavijë ‘makthi’ i fëmijëve, 49-vjeçari shqiptar i dënuar me 9 vite burg për përdhunim të miturish

Arrestohet 49-vjeçari në Kakavijë, i dënuar me 9 vite burg për përdhunim fëmijësh.
Featured image of article: Kapet në Kakavijë ‘makthi’ i fëmijëve, 49-vjeçari shqiptar i dënuar me 9 vite burg për përdhunim të miturish Foto ilustruese

Tiranë- Në pikën kufitare të Kakavijës është arrestuar nga policia greke një 49-vjeçar shqiptar teksa po tentonte kthehej në Shqipëri.

Efektivët kanë bërë të mundur ndalimin e tyre për të verifikuar të dhënat e tij por  nga kontrolli ka rezultuar se ishte i dënuar më parë për përdhunim dhe vijonte të ishte i lirë pasi ishte arratisur.

Gjykata e  Apelit, në Euboea e ka dënuar atëme nëntë vite e një muaj burg për përdhunim dhe joshje të fëmijëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pas arrestimit ai është dërguar në  burgun e Stavarki për të vuajtur dënimet që rëndojnë mbi të.

J.V/Dosja.al

Shto Koment