Aktualitet

Kaos në Tiranë, makina përplaset me patrullën e policisë (Video)

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si Selivia në kryeqytet teksa një automjet tip "BMW" është përplasur me një makinë policie.

TIRANË– Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryqytet teksa një automjet është përplasur me patrullën e policisë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si Selivia në kryeqytet teksa një automjet tip “BMW” është përplasur me një makinë policie. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithashtu ka krijuar një kaos dhe trafik në këtë zonë të Tiranës.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment