Rajoni

Kaos në Gjilan/ Plas sherri në mes të lokalit ku këndonte Robert Berisha, plagoset një person, arrestohen 3 të tjerë (VD)

Sherr në lokalin ku këndonte Robert Berisha.
Featured image of article: Kaos në Gjilan/ Plas sherri në mes të lokalit ku këndonte Robert Berisha, plagoset një person, arrestohen 3 të tjerë (VD) Foto nga Gjilani

Kosovë- Mbrëmjen e djshme ka ndodhur një sherr i madh në lokalin “Avenue” në Gjilan, ku pati edhe një të plagosur.

Mësohet se në këtë lokal ka qenë duke kënduar këngëtari Robert Berisha, teksa 4 persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin. Një prej personave ka mbetur i lënduar, ndërsa 3 të tjetër janë arrestuar. Ende nuk dihen arsyet e këtij sherri dhe identiteti i personave të përfshirë në konflikt.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Video marrë nga Insajderi

J.V/Dosja.al

Shto Koment