Showbiz

‘Kanë 2019’, yjet shkëlqejnë në tapetin e kuq

Në festivalin që për 10 ditë deri më 25 maj do të prezantohen prodhimet kinematografik më të vlerësuara në glob kanë parakaluar shumë yje të kinemasë.

Më 14  maj është çelur zyrtarisht sipari i edicionit të 72-të të festivalit të Kanës.

Në festivalin që për 10 ditë deri më 25 maj do të prezantohen prodhimet kinematografik më të vlerësuara në glob kanë parakaluar shumë yje të kinemasë.

Disa prej tyre si Eva Longoria, Selena Gomez apo Juliane Moore kanë shkëlqyer në tapetin e kuq të këtij festivali me veshjet e tyre tejet elegante. Por nuk u lanë anash as fustanet transparentë dhe stilet e hapura që nuk linin vend për imagjinatë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për më shumë ndiqni fotogalerinë

A.S/ Dosja.al

Shto Koment