BotaShowbiz

Kampioni i botës në mundje kap për flokësh nusen në mes të dasmës, të ftuarit zbulojnë se ka qënë dashnorja e biznesmenit rus 60 vjeçar

Nusja kishte qenë dashnore e një biznesmeni rus në të 60-at, i listuar në revistën e më të pasurve rusë Forbes. Në mes të dasmës ai nisi të kapë nga flokët gruan e tij.
Featured image of article: Kampioni i botës në mundje kap për flokësh nusen në mes të dasmës, të ftuarit zbulojnë se ka qënë dashnorja e biznesmenit rus 60 vjeçar Kampioni i mundjes

RUSI– Një situatë e pazakontë ka ndodhur në Rusi. Kampioni i botës në mundje, Zaurbek Sidakov ka zbuluar në mes të dasmës së tij se nusja ka qënë dashnore e një 60 vjeçari.

Dasma e tij u ndërpre pasi të ftuarit nisën të merrnin mesazhe se nusja është një vajzë shoqëruese me pagesë.

24 vjeçari ishte në një marrëdhënie dashuri me 25 vjeçaren Madina Pliyeva dhe kishin vendosur që të martoheshin duke ftuar rreth 500 persona.

Në mes të dasmës të ftuarit nisën të merrnin video të nxehta të nuses, që besohet se u dërguan nga gruaja e zemëruar e një biznesmeni të pasur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Kampioni i mundjes

Mundësi Sidakov nisi të kapë nga flokët gruan e tij në mes të dasmës. Më pas ai e la atë në tokë duke qarë dhe festa u anullua.

Madina u dërgua në spital nga miqtë e familjarët dhe tani raportohet se po fshihet në Moskë.

Nusja raportohet se kishte qenë dashnore e një biznesmeni rus në të 60-at, i listuar në revistën e më të pasurve rusë Forbes.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment