Aktualitet

Rrëmbimi alla ‘Hollywood’ në mes të ditës, e gjithë skena u filmua nga kamerat e një banese, makina iku pa gjurmë drejt Fushë Krujës

Pamjet janë marrë nga grupi hetimor për të parë se çfarë ka ndodhur dhe si ka ndodhur e gjithë ngjarja në mes të ditës dhe vetëm disa metra larg Komisariatit të Policisë. 
Featured image of article: Rrëmbimi alla ‘Hollywood’ në mes të ditës, e gjithë skena u filmua nga kamerat e një banese, makina iku pa gjurmë drejt Fushë Krujës Foto ilustruese

KAMËZ– Edhe pse kanë kaluar më shumë se 6 orë, ende asnjë shenjë nga personi i rrëmbyer mesditën e sotme në Kamëz. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se e gjithë ngjarja është e dokumentuar me kamera. 

I gjithë rrëmbimi alla ‘Hollywood’ është filmuar nga kamerat e sigurisë se një shtëpie. Pamjet janë marrë nga grupi hetimor për të parë se çfarë ka ndodhur dhe si ka ndodhur e gjithë ngjarja në mes të ditës dhe vetëm disa metra larg Komisariatit të Policisë. 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ditën e sotme, është marrë peng ditën me diell një person në Kamëz. Mësohet se i rrëmbyeri është nxjerrë me zor nga mjeti i tij dhe është futur në një fuoristradë të bardhë. Dëshmitarët tregojnë se qyetari është marrë peng nga katër persona me maska, ndërsa Policia e qytetit nuk kishte ardhur në kohë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment