Bota

“Kam humbur dëgjimin”, Dëshmitari okular përshkruan momentin e shpërthimit të fuqishëm në Liban: E dija se diçka nuk ishte në rregull (VIDEO)

Nasrallah ka folur në BBC për momentin e frikshëm që tronditi vendin, duke sqaruar se si shkak i shpërthimit ka humbur dëgjimin për disa sekonda.
Featured image of article: “Kam humbur dëgjimin”, Dëshmitari okular përshkruan momentin e shpërthimit të fuqishëm në Liban: E dija se diçka nuk ishte në rregull (VIDEO) Hadi Nasrallah

LIBAN– Dëshmitari okular Hadi Nasrallah ka folur në BBC për momentin e shpërthimit të fuqishëm në kryeqytetin libanez.

Ai tha se shpërthimi,  shkaku i të cilit aktualisht nuk dihet, ishte “shumë i frikshëm”.

Nasrallah ka folur në BBC për momentin e frikshëm që tronditi vendin, duke sqaruar se si shkak i shpërthimit ka humbur dëgjimin për disa sekonda.

 

“Kam humbur dëgjimin për disa sekonda, e dija se diçka nuk ishte në rregull dhe papritmas xhami sapo u copëtua në të gjithë makinën.”-shprehet ai.

Burimi: BBC

A.C/Dosja.al

Shto Koment