Showbiz

“Kam frikë”, Mihal Kokëdhima ‘tremb’ dhe Rike Roçin. Modelja refuzon ftesën për tek restoranti “Panorma”

Ish-banorja e "Big Brother" Rike Roçi ka marrë një ftes për tek restoranti i Mihal Kokëdhimës.
Featured image of article: “Kam frikë”, Mihal Kokëdhima ‘tremb’ dhe Rike Roçin. Modelja refuzon ftesën për tek restoranti “Panorma” Rike Roçi

TIRANË- Ish-banorja e “Big Brother” është gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e saj private, por dhe për pamjen e saj seksi.

Së fundmi Rikja ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në “Instastory”, e në mes të gjithë komenteve që bukuroshja ka marrë për pamjen ka qenë një ndjekës që Ri i ka bërë një ftesë për tek restoranti i Mihal Kokëdhimës, që u bë i njohur për ngjarjen e dhunës që përfshiu  disa turis spanjoll. “Të pres në Borsh tek Rastaurant Panorama”-shkruan ndjeksi.

Duket se bukuroshja seksi është e mire informuar për aktualitetin dhe i ka thyer një përgjigje epike ndjeksit. “Jo jo kam frik” duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Rike Roçit

Dy ditë më parë në Qeparo, pronari i restoranit “Panorma”,  Mihal Kokëdhima, pas një debati me klientët i ka ndjekur ata dhe më pas u është hedhur mbi makinë. Me duart me gjak e i kapur mbi kofano Mihal Kokëdhima ka qëndruar për disa kilometra mbi makinë dhe ka thyer xhamin e parë. Sot biznesmeni ka dalë para gjykatë dhe ka marrë masën e sigurisë “arrest me burg”.

(D.K. Dosja.al)

Shto Koment