Showbiz

“Kam ende hekura në duar”,Vildane Zeneli flet për aksidentin e rëndë, tregon me fakte dëmtimet: Tre opercaione (FOTO)

Vildane Zeneli ka rrëfyer lëndimin e rëndë që pësoi për arsye të dyshemesë së lagur.
Featured image of article: “Kam ende hekura në duar”,Vildane Zeneli flet për aksidentin e rëndë, tregon me fakte dëmtimet: Tre opercaione (FOTO) Modelja, Vildane Zeneli.

Modelja e njohur, Vildane Zeneli ka rrëfyer se gjatë qëndrimit të saj në një nga hotelet në SHBA, është përballur me një aksident që i ka kushtuar shtrenjtë. Teksa lëvizte në korridorin e hotel që ishte i lagur, modelja bukuroshe ka rreshkitur duke thyer keq krahun.

Aq është dashur që Vildane Zeneli të përfundojë me tre operacione dhe hekura në duar.

“Kam ende hekura në duar dhe ka pasur tre operacione brenda një viti,”- është shprehur modelja Zeneli.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo ka rrëfyer më tej se e ka paditur hotelin në fjalë për dëmin e rëndë që i shkaktoi!

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment