Showbiz

“Kam bërë seks poshtë pemës së ullirit”, Bruno i përgjigjet pyetjes së sikletshme(VIDEO)

Bruno ka zbuluar se vendi më i çuditshëm ku ka bërë dashuri, ka qenë poshtë një peme ulliri.
Featured image of article: “Kam bërë seks poshtë pemës së ullirit”, Bruno i përgjigjet pyetjes së sikletshme(VIDEO) Bruno

TIRANË- Dy këngëtarët e njohur, Klajdi Haruni dhe Bruno janë ndër  emrat më të dashur të publikut shqiptar. Mbrëmjen e së shtunës të dy kanë qenë  të  ftuar në emisionin ‘KLANIFORNIA’ në Tv Klan, nën drejtimin  e moderatores Marina Vjollca.

Në rubrikën ‘MARINA NA NA NA’ dy këngëtarët janë vënë para  sfidës “E vërtetë apo guxim”. Gjatë pyetjeve të kësaj sfide, Brunos i është kërkuar  të tregojë vendin më të çuditshëm ku ka bërë dashuri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Po pse mua këto pyetje moj Marina.  Se siklet, po  ja kështu poshtë pemës, vend i çuditshëm, pemës së ullirit.“-shprehet Bruno.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment