Showbiz

Kaluan mbrëmjen jashtë, Turjan Hysko dhe Orinda Huta ‘tmerrohen’ ku shohin shtëpinë të shkatërruar (FOTO)

Qeni i shkatërron të gjithë shtëpinë, i jep një mësim të mirë Orindës dhe Turjanit.
Featured image of article: Kaluan mbrëmjen jashtë, Turjan Hysko dhe Orinda Huta ‘tmerrohen’ ku shohin shtëpinë të shkatërruar (FOTO) Moderatorët, Turjan Hysko dhe Orinda Huta.

TIRANË– Turjan Hysko dhe Orinda Huta kanë dalë për një mbrëmje mes miqsh, duke lënë qenin të vetëm në shtëpi. Por, nuk e kishin idenë se si do ta gjenin kur të  ktheheshin. Një shtëpi të përmbysur, me letra nëpër tokë, qeni i tyre e kishte shkatërruar të gjithën.

“Guxoni dhe më lini vetëm herë tjetër,”- shkruan Turjan Hysko në profilin e tij në rrjete sociale, bashkëngjitur videos së postuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pak kohë më parë, Turjani dhe Orinda blenë një qen, me të cilin tashmë janë të pandarë, dhe po e rrisin me të gjithë dashurinë e mundshme.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment