Showbiz

“Kafshë të urrej”, Jonida Maliqi vuan pasojat e dietës që e bëri për spital, xhelozon për ushqimet që Romeo konsumon

VIDEO
Mirëpo ajo është e vetmja që duhet të heq dorë nga këto lloj ushqimesh dhe jo partneri i saj Romeo Veshaj. Këngëtarja ka postuar një video ku shihet Romeo që po konsumon një pjatë me plot proteina.
Featured image of article: “Kafshë të urrej”, Jonida Maliqi vuan pasojat e dietës që e bëri për spital, xhelozon për ushqimet që Romeo konsumon Jonida Maliqi, Romeo Veshaj

TIRANE– Jonida Maliqi ndau me ndjekësit ditë më parë se trupi i saj po reagonte shumë keq kundrejt një diete që kishte kohë që e kishte nisur. Ndaj si pasojë ajo duhet të kujdeset për ushqimin që konsumon duke i lënë proteinat mënjanë.

Mirëpo ajo është e vetmja që duhet të heq dorë nga këto lloj ushqimesh dhe jo partneri i saj Romeo Veshaj. Këngëtarja ka postuar një video ku shihet Romeo që po konsumon një pjatë me plot proteina.

Kafshë të urrej që ha proteina”, i thotë këngëtarja Romeos, i cili u habit nga reagimi i saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dieta që Jonida mbajti për një kohë të gjatë quhet Dukat dhe pasojat e saj ishin shumë të rënda, aq sa e detyruan të shkojë në spital.

Jonida nuk duhet të konsumojë për shumë kohë djathin e bardhë, domatet, apo sardelet.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment