Politike

Ka VIDEO nga takimi! Paulin Sterkaj filmon Bashën: Kur ishte në Shkodër tha ‘sa mirë qenka bërë Kopliku’, do ia nxjerr…

VIDEO
Deputeti i Partisë Socialiste, Paulin Sterkaj tha se videon e ka xhiruar një miku i tij, dhe se do ta publikojë së shpejti. 
Featured image of article: Ka VIDEO nga takimi! Paulin Sterkaj filmon Bashën: Kur ishte në Shkodër tha ‘sa mirë qenka bërë Kopliku’, do ia nxjerr… Paulin Sterkaj

SHKODËR– Deputeti i Partisë Socialiste, Paulin Sterkaj ka treguar se posedon një video të kryedemokratit Lulzim Basha ku pranon punën e bërë nga PS në Koplik. Në fjalën e tij, Sterkaj tha se videon e ka xhiruar një miku i tij, dhe se do ta publikojë së shpejti. 


Ka shumë demokratë që vijnë në Malësinë e Madhe dhe thonë që është bërë përrallë. Atë ditë që Luli ishte në Koplik dhe i ka kap një mik i imi (me video) dhe do ta nxjerr, e i tha: Sa mirë qenka bërë Kopliku. Pra domethënë ne nuk kemi ndenjur papunë. Lus Zotin ta marrë Shkodrën në dorë, ashtu siç ka marrë Vlorën e Korçën,”-tha Paulin Sterkaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Rama ndryshon version nga Lezha, vetëshpall fitoren ndaj Bashës, në Shkodër përmend komunizmin: PD është mallkimi i Enver Hoxhës për ju. Sulm ndaj Tom Doshit, kryeministri: Dakord me ambasadoren amerikane

(k.m/dosja.al)

Shto Koment