Showbiz

“Ka qenë një rrugë e çmendur”/ Lori Hoxha feston 27-vjetorin e lindjes mes të ftuarve VIP dhe këngëtarëve, urimi prekës i të motrës dhe pamje nga party

VIDEO
Urimet për bukuroshen kanë qenë të shumta, por urimi që emocionoi jo vetëm Lorin por edhe ne lexuesit ishte i motrës së saj Sarës.
Featured image of article: “Ka qenë një rrugë e çmendur”/ Lori Hoxha feston 27-vjetorin e lindjes mes të ftuarve VIP dhe këngëtarëve, urimi prekës i të motrës dhe pamje nga party Lori Hoxha, Sara Hoxha dhe pamje nga festa

TIRANË– Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen ku mbushi plot 27 vite.

Urimet për bukuroshen kanë qenë të shumta, por urimi që emocionoi jo vetëm Lorin por edhe ne lexuesit ishte i motrës së saj Sarës.

Sara i ka bërë një dedikim me fjalë të veçanta duke e shoqëruar me një foto nga fëmijëria e tyre.

“Ka qenë një rrugë e çmendur, shoqja ime! Të dua shumë! Gjithmonë bashkë, do t’ia dalim pavarësisht çdo vështirësie!”- shkruan Sara në postim.

 

View this post on Instagram

 

It’s been a wild ride my friend. Te dua shume. Gjithmone bashke, come hell or high water.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Padyshim që nuk mund të mungonte dhe një festë mbresëlënëse për ditëlindjen e blogeres, e cila ka ndarë me të gjithë ne disa pamje speciale nga festa e saj ku nuk kanë munguar edhe këngëtarët si: Eneda Tarifa, Elvana Gjata, Klajdi Haruni, Flori Mumajesi etj.

Gjithashtu blogerja ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit duke fryrë qirinjtë e cila e ka shoqëruar me disa fjalë emocionuese.

“I mbijetova 9862 ditëve në këtë tokë. mirënjohës për të gjitha pengesat, rikthimet, ngritjet, uljet, buzëqeshjet dhe lotët. Gjithçka pres eshte një udhëtim tjetër rreth diellit dhe faleminderit për udhëtimin së bashku”- shkruan Lori Hoxha në postimin e saj.

(s.s/dosja.al)

Shto Koment