Showbiz

Gazetarja Dasara Karaiskaj: Vajzës i kam thënë që leku është i pisët, mos t’i prekë fëmija, të jetë i pastër

VIDEO
Gazetarja Dasara Karaiskaj ka treguar se e kanë mësuar vajzën që leku është i pisët dhe mos ta preke.
Featured image of article: Gazetarja Dasara Karaiskaj: Vajzës i kam thënë që leku është i pisët, mos t’i prekë fëmija, të jetë i pastër Dasara Karaiskaj
Përditësuar:

TIRANE– Ditën e sotme në emisionin ‘Rudina’ u trajtua tema se si duhen trajtuar fëmijët. Pjesë e panelit të sotëm ishin Aulona Musta, një psikologe dhe gazetarja Dasara Karaiskaj.

Teksa iu drejtua pyetja se kur duhej ti jepet paraja në dorë fëmijës, Dasara ka treguar se e kanë mësuar vajzën që leku është i pisët.

Gazetarja shtoi se i kanë mësuar vajzës që ta respektojë paranë mirëpo jo ta prekë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dasara: ‘Ne e kemi mësuar vajzën që leku është i pisët, një herë për momentin jemi deri këtu. Unë nuk e di nëse kjo është një gjë e mirë apo jo . Ka mikrobe, kështu fëmija është i pastër, ta respektojë po..kemi derrkuca sa të duash.’
Rudina Magjistari: Ka mikrobe ky është fakt.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment