Showbiz

“Ka fshehur 15 doza kokaine”/ Dojna Mema ‘irritohet’ me mediat pas lajmeve për drogë, s’kupton shpërndarjen në Google: Nuk jam 38 vjeç ok?

FOTO
Dojna ka publikuar në InstaStory disa lajme të faqeve të ndryshme, ku moderatores i kanë publikuar foto ku s’kishte aspak lidhje me lajmet, si dhe i kanë vënë një moshë tjetër.
Featured image of article: “Ka fshehur 15 doza kokaine”/ Dojna Mema ‘irritohet’ me mediat pas lajmeve për drogë, s’kupton shpërndarjen në Google: Nuk jam 38 vjeç ok? Dojna Mema
Përditësuar:

TIRANE- Moderatorja Dojna Mema është mërzitur në lidhje me një lajm që po qarkullon online. Dojna ka publikuar në InstaStory disa lajme të faqeve të ndryshme, ku moderatores i kanë publikuar foto ku s’kishte aspak lidhje me lajmet, si dhe i kanë vënë një moshë tjetër.

Fshehu 15 doza kokaine, në dhomën e hotelit, arrestohet 38 vjeçari‘- shkruhet në lajmin që është vendosur fotoja e moderatores.

Atë e kanë bërë 38 vjeç dhe kjo e ka irrituar moderatoren e cila shkruan:

Unë nuk jam 38 vjeç ok? Se me këtë punën e moshës u mërzita shumë. S’kam bërë gjë pz”- shkruan ajo e revoltuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mirëpo ajo që Dojna duhet të dijë është se fotoja kryesore shfaqet në Google nëse është bërë lajm pak a shumë në të njëjtën kohë me lajmin tjetër. Pra me fjalë të thjeshta: fotoja e Dojnës është në atë lajm pasi është përdorur në një artikull tjetër që mund të jetë postuar pak sekonda para saj.

Qartazi që Dojna nuk ishte në dijeni të kësaj, mirëpo ne jemi këtu që ti shpjegojmë gjërat dhe që asnjë të mos irritohet nga disa incidente të vogla për të cilat ka faj Google dhe jo gazetarët!

(A.B)/Dosja.al

Një Koment në ““Ka fshehur 15 doza kokaine”/ Dojna Mema ‘irritohet’ me mediat pas lajmeve për drogë, s’kupton shpërndarjen në Google: Nuk jam 38 vjeç ok?

  1. S ka dojna lidhje

Shto Koment