Sport

Juventus në errësirë totale, Pirlo mund të shkarkohet pa u mbyllur sezoni, ja kush pritet ta zëvendësojë

Në këtë moment thuajse të dorëzuar, duket se drejtuesit kanë nisur të reflektojnë. Mendohet se shkarkimi i teknikut është afër dhe ndeshjet e fundit përfshirë dhe finalen e Kupës së Italisë do e drejtojë zëvendësi i tij Igor Tudor.
Featured image of article: Juventus në errësirë totale, Pirlo mund të shkarkohet pa u mbyllur sezoni, ja kush pritet ta zëvendësojë Andrea Pirlo

ITALI– Humbja ndaj Milanit tregon sezonin katastrofik të Juventusit, pasi në tre javë të mbetura e sheh veten në vendin e pestë dhe jashtë Championsit. Ekipi drejtuar nga Andrea Pirlo tani është -3 pikë nga Atalanta dhe Milan dhe një pikë poshtë Napolit: përplasjet e drejtpërdrejta nuk e favorizojnë Juventusin.

Në këtë moment thuajse të dorëzuar, duket se drejtuesit kanë nisur të reflektojnë. Mendohet se shkarkimi i teknikut është afër dhe ndeshjet e fundit përfshirë dhe finalen e Kupës së Italisë do e drejtojë zëvendësi i tij Igor Tudor.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment