Showbiz

Justin Bieber sfidon hapur Tom Cruise në boks: Nëse s’vjen, je frikacak

Këngëtari i famshëm, Justin Bieber ka deklaruar një sfidë të hapur ndaj aktorit të njohur hollivudian, Tom Cruise.
Featured image of article: Justin Bieber sfidon hapur Tom Cruise në boks: Nëse s’vjen, je frikacak Këngëtari, Justin Bieber dhe aktori, Tom Cruise.

SHBA- Justin Bieber sfidon Tom Cruise për t’u bashkuar me të në tetëkëndësh (unaza e UFC).

“Unë dua të sfidoj Tom Cruise për të luftuar në tetëkëndësh. Tom në qoftë se ju nuk vini në këtë përballje, ti ke frikë dhe nuk do të jetosh denjësisht. Cili është i gatshëm për t’u përfshirë në luftim?”- ka shkruar Justin Bieber në Twitter.

Postimi i Justin Bieber në Twitter.

Nuk u kuptua qartë se pse ylli i popit duhet të bënte këtë status dhe këtë sfidë të hapur ndaj aktorit hollivudian, Tom Cruise. Aktori 56-vjeçar ka luajtur role të rëndësishme, ku duhet të nxirrte pah dhe shkathtësinë fizike, në filmat e famshëm si “Misioni i pamundur”.

Reagimet në mediat sociale ishin të shumta. Madje ndër të tjerë i ka shkruar dhe ish-kampioni i UFC, Conor MCGregor.

“Nëse Tom Cruise është aq burrë sa të pranojë këtë sfidë “McGregor sports” ofron të gjitha shërbimet falas. A e ka Tom Cruise taktikën e të luftuarit të fuqishme siç e ka nëpër filma!”- shkruan Conor MCGregor në Twitter.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Komenti i ish-kampionit të boksit, Conor MCGregor.

Tashmë presim dhe një reagim nga aktori i famshëm, në pritje të një dueli epik!     

Përshtatur nga: BBC

(R.L/Dosja.al)       

 

Shto Koment