BotaShowbiz

Nga Julia Roberts deri te Jennifer Lopez dhe Jessica Alba, “yjet”e Hollivudit në karantinë. Ja kontrasti nga tapeti i kuq

Sigurisht që ne jemi mësuar që gjatë gjithë kohës që t’i shohim me grim dhe me veshje trendy, por qëndrimi në karantinë është shumë ndryshe nga tapeti i kuq, pasi ata kanë postuar foto pa grim dhe me veshje normale.
Featured image of article: Nga Julia Roberts deri te Jennifer Lopez dhe Jessica Alba, “yjet”e Hollivudit në karantinë. Ja kontrasti nga tapeti i kuq Julia Roberts

AMERIKË– Yjet e Hollivudit kanë vendosur të ndajnë me ndjekësit e tyre se si po i kalojnë ditët gjatë karantinimit, të cilët po mbrohen nga COVID-19.

Sigurisht që ne jemi mësuar që gjatë gjithë kohës që t’i shohim me grim dhe me veshje trendy, por qëndrimi në karantinë është shumë ndryshe nga tapeti i kuq, pasi ata kanë postuar foto pa grim dhe me veshje normale.

Ishte Julia Roberts e para që postoi një foto me një fustan të thjeshtë ngjyrë të kuqe e më pas foto të tilla kanë postuar edhe Jennifer Lopez, Jessica Alba, aktorja Pretty Ëoman dhe modelja Vogue Adriana Lima.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Koronavirusi po përhapet çdo ditë e më shumë në të gjithë botën, ku janë shënuar 382,750 të infektuar, dhe 16,578 persona të tjerë kanë ndërruar jetë nga pandemia globale. Për herë të parë sot, Kina ka shënuar 0 të infektuar të rinj me koronavirus, dhe ka vendosur që të heqë masat e sigurisë. Megjithatë e njëjta gjë nuk do të ndodhë me krahinën e Ëuhanit, nga ky masat e marra do të shfuqizohen deri më 8 prill. Ndërsa në të gjithë Pas “çlirimit” të Ëuhanit, 2/3 e 1.34 miliardë banorëve të Indisë janë nën kufizime të lëvizjes. Po ashtu i njëjti skenar shfaqet edhe në Europë ku njerëzit e kanë të ndaluar që të largohen nga shtëpia, përveç për arsye “shumë të rëndëishme”. Italia vazhdon të mbetet vendi më i prekur nga koronavirusi në Evropë me 63,927 raste të konfirmuara dhe 6,077 raste të konfirmuara.

Burimi:DailyMail

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment