Rajoni

 “Ju urojmë të kaloni një fundjavë të mirë, sikurse ne”/Hoti publikon foton e rrallë, shfaqet me bashkëshorten dhe dy djemtë, zgjedhin natyrën për të kaluar ditën e dielë

Në një postim që ka bërë në social 'Facebook' ai dhe familja e tij kanë zgjedhur natyrën për të kaluar këtë ditë të diele.
Featured image of article:  “Ju urojmë të kaloni një fundjavë të mirë, sikurse ne”/Hoti publikon foton e rrallë, shfaqet me bashkëshorten dhe dy djemtë, zgjedhin natyrën për të kaluar ditën e dielë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti

KOSOVË- Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti është shumë i rezervuar përsa i përket jetës personale Miërpo së fundmi Hoti ka publikuar si rrallëherë një foto me familjen e tij, teksa po kalojnë fundjavën së bashku.

Në një postim që ka bërë në social ‘Facebook’ ai dhe familja e tij kanë zgjedhur natyrën për të kaluar këtë ditë të diele.

Avdullah Hoti me familjen

Hoti ka zgjedhur natyrën për të kaluar disa orë relaksuese. Ai është shfaqur i veshur sportiv teksa krahas bashkëshorten dhe dy djemtë në një zonë pyjore në Kosovë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 “Ju urojmë të kaloni një fundjavë të mirë, sikurse ne”.- shkruan Hoti në mbishkrimin e fotos.

(A.K.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment