Showbiz

“Ju puç Enca e mëngjesit”, këngëtarja e zhveshur mes shkumës në dush, provokon me fotot e nxehta

Enca ka përshëndetur të gjithë fansat e saj mëngjesin e sotëm, me disa foto teje provokuese nga dushi.
Featured image of article: “Ju puç Enca e mëngjesit”, këngëtarja e zhveshur mes shkumës në dush, provokon me fotot e nxehta Enca Haxhia -

TIRANË- Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia mëngjesin e sotëm ka postuar disa foto të nxehta në rrjetet sociale, nga ku përshëndet të gjithë fansat.

E zhvezhur dhe e mbuluar e gjitha në shkumë, Enca ka ndezur rrjetin paraditen e kësaj të diele, teksa mbi foto shkruan: “Ju puç Enca e mëngjesit”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë këngëtarja njihet për foto të tilla provokuese, kështu ka bërë edhe këtë herë me këtë postim, teksa dhjetëra fansa i kanë bërë komente pozitive.

A.C/Dosja.al

Shto Koment