Showbiz

Ju kujtohet kënga “profesori, profesori, në maturë 4 ma nxori”? Ja çfarë bën sot këngëtari Antre (FOTOT)

Të gjithë e mbajmë mend këtë këngë, e cila në kohën kur u publikua u bë hit dhe ka më shumë se 10 vite që ende dëgjohet me kërshëri.
Featured image of article: Ju kujtohet kënga “profesori, profesori, në maturë 4 ma nxori”? Ja çfarë bën sot këngëtari Antre (FOTOT) Antre, kenga Profesori

TIRANË- A ju kujtohet kënga “Profesori”? Të gjithë e mbajmë mend këtë këngë, e cila në kohën kur u publikua u bë hit dhe ka më shumë se 10 vite që ende dëgjohet me kërshëri. Shumë vite kanë kaluar, por për këngëtarin Antre duket sikur vitet nuk kanë ecur përsa i përket pamjes së tij.


Ç’ndodh sot me këngëtarin?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Antre vazhdon karrierën e tij si këngëtar. Ai është shfaqur me disa këngë të reja, si edhe së fundmi ka risjellë në një version tjetër këngën e famshme “Profesori”.

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment