Showbiz

“Ju kam thënë nuk është njeri” Stresi bën deklaratën bomb pas publikimit të këngës së Florit: Është…(FOTO)

Kënga e tij ka thyer rekordet e klikimeve, pasi të gjithë të rinjtë gjejnë veten në tekstet dhe melodinë e krijuar nga ai.
Featured image of article: “Ju kam thënë nuk është njeri” Stresi bën deklaratën bomb pas publikimit të këngës së Florit: Është…(FOTO) Stresi dhe Flori Mumajesi

 TIRANË- Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur Flori Mumajesi është një ndër emrat e muzikës shqiptare që pëlqehet dhe komentohet shumë për muzikën që ai bën.

Së fundmi ka publikuar edhe këngën e tij më të re ‘’Thjesht të du’, këngë të cilën e konfirmoi se e kishte kënduar kohë më parë në një dasëm ndërsa tani e ka publikuar të plotë për publikun.

Kënga e tij ka thyer rekordet e klikimeve, pasi të gjithë të rinjtë gjejnë veten në tekstet dhe melodinë e krijuar nga ai.

Përpos suportit të  të gjithë fansave dhe kolegëve të tij këngëtar, ka rënë  në sy sëfundmi statusi i reperit të njohur  Stresi për këngën e Florit: Ju kam thënë është ufo për muzikë, s’është njeri .

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Koment ky u shkruar mbi një foto nga kënga e Florit në You Tube që deri  më tani ka arritur 43 mijë klikime.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment