Showbiz

Ju ka shpëtuar ky detaj? Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj paskan zyrtarizuar lidhjen, ja me kë e ka prezantuar moderatorja të dashurin e saj

Shumë foto dhe video të ndryshme janë postuar nga moderatorja shumë e dashur për publikun nga ky vend i mrekullueshëm ku ndodhet së bashku me stafin e saj. Bashkë me Arbanën dhe të dashurin e saj Eduart Grishaj në Theth ndodhet edhe vëllai i saj i vogël Sidriti.
Featured image of article: Ju ka shpëtuar ky detaj? Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj paskan zyrtarizuar lidhjen, ja me kë e ka prezantuar moderatorja të dashurin e saj Arbana dhe Eduart Grishaj

SHKODËR- Arbana Osmani ndodhet në Theth ku po zhvillon xhirimet për emisionin “Dua të të bëj të lumtur”. Shumë foto dhe video të ndryshme janë postuar nga moderatorja shumë e dashur për publikun nga ky vend i mrekullueshëm ku ndodhet së bashku me stafin e saj. Bashkë me Arbanën dhe të dashurin e saj Eduart Grishaj në Theth ndodhet edhe vëllai i saj i vogël Sidriti, të cilin na e ka prezantuar vetë Arbana përmes një fotoje të postuar në Instastory.

Kjo foto i ka bërë të gjithë ndjekësit e Arbanës të mendojnë se moderatorja tashmë lidhjen e saj e paska zyrtarizuar dhe regjizorin Grishaj e ka prezantuar edhe me familjen e saj. Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani prej disa kohësh janë në një lidhje që është bërë publike. Mesazhet romantike dhe dedikimet për njëri-tjetrin duken qartë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment