Politike

“Ju flas si baba”, Veliaj kthehet nga vetja: Djalin do ta çoj në çerdhe publike

Kryebashkiaku është shprehur se djali i tij ka lindur në një spital publik dhe do të shkojë në një çerdhe publike.

TIRANË– Kryebashkiaku Erion Veliaj zhvilloi takim në lidhje me çerdhet dhe kopshtet publike në hotel “Tirana”. Teksa mbajti fjalën e tij dhe po shpejgonte përmirësimin që u ka bërë çerdheve dhe kopshteve publike, Veliaj foli edhe për veten e tij si baba.

Kryebashkiaku tha se të birin ka ndërmend ta çojë në një çerdhe publike.

Im bir lindi në një spital publik dhe do të shkojë në një çerdhje publike. Sepse ne i përdorim vetë përpara se të bëjmë reklamë investimesh,”– tha Veliaj ndër të tjera.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Kajan.

(f.m.dosja.al)

Shto Koment